DİYETİSYEN, SİMGE ADIGÜZEL KİMDİR

Diyetisyen Simge ADIGÜZEL 1994 Yılın da İstanbul’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır.

2012 yılında EUROPEAN UNİVERSİTY OF LEFKE( Lefke Avrupa Üniversitesi), Beslenme ve Diyetetik Bölümüne girerek, severek okuduğu bölümünden başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

Simge ADIGÜZEL , Üniversite eğitim sürecince Beslenme ve Diyet, Kişisel Gelişim konularında yapılmış birçok seminer, panel  ve kongrelere katılmıştır.

2013-2016 yılları arasında;

Fatih Toplum Sağlığı Merkezi, Obezite Biriminde Toplum Sağlığı Stajını,

Acapulco Convention Spa Center  ve Califorian Catering ‘te Mutfak yönetimi , Menü hazırlama ve denetimi , Hijyen konularında Toplu Beslenme Stajını,

Ankara Güven Hastanesi Ondokuz  Mayıs Üniversite Hastanesi ve Burhan Nalbantoğluhastanelerinde Yetişkin Stajı, Enteral ve Parenteral Beslenme, Çocuk Beslenmesi , Hastalıklara özgü beslenme alanlarında stajını tamamlamıştır.

Üniversite Eğitim Sürecini;

‘Lefke Avrupa Üniversitesi Öğrencilerinde Besin Etiketi Okuma Alışkanlığının Araştırılması’ Konulu Tez çalışması ve ‘Besin-İlaç Etkileşimleri’ konulu seminer çalışmasında bulunarak eğitimini başarılı bir şekil de YÜKSEK ŞEREF BELGESİ ile tamamlamış ve okulunun şeref listesinde  yer almaya hak kazanmıştır.

Simge ADIGÜZEL  2016 Eylül ayından itibaren Çapa Beslenme Ofisin de danışanlarına hizmet vermektedir.

Ayrıca; B-fit Çapa, Estetikland Mecidiyeköy veFlamingo GYM ve Nunmora Sigara Bırakma ve Zayıflama Merkezin‘ de Beslenme ve Diyet Danışmanlığı yapmaktadır.

Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Cd. No:5, 34387 Şişli/İstanbul

Şimdi Ara

Şimdi Ara

0552 234 48 14

Email

Email

info@nunmora.com