Mora Biorezonans Terapi Tanımı:

Maddelerin çevresindeki elektromanyetik frekans bilgilerinin ya da maddelerin foton yayılım titreşimlerinin, tedavi edilmesidir.  Vücuttan alınan bir örneğin elektromanyetik frekansı ile foton yayılımlarının hesaplanarak terse çevrilmesi ile tedavi edilme işlemidir.

Rezonans kelimesi elektrikten gelmektedir. Birbirine eş elektriksel titreşimli sinyalin birbirini seçerek ilişkiye geçmesine, Biyoloji Sistemi kullanıldığın da ise bu yönteme biorezonans denilmektedir.

Mora Biorezonans teknolojisi DR. Morell ile E. Rasche çalışmaları sonucu Almanya’da kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde ise ülkemizde ve tüm dünya ülkelerinde bilinir ve kullanılır hale gelmiştir.

Mora Biorezonans Terapi Yöntemiyle kişilerin organizmasının iyileşmesi,  maddenin elektromanyetik frekans titreşimleri üzerinden ve kişinin kendi enerji sistemine ait bir bilgi vasıtasıyla gerçekleşir. Mora Biorezonans Terapi yöntemi vücuttaki enerji bedeni(çakra), meridyen sisteminden tedavi eder.

Mora Biorezonans Terapi Tedavileri elektromanyetik titreşim bilgisinin filtrelenmesi ile kişinin enerji bedeninde frekans bilgisinin hesaplanarak ayna görüntüsünün yaratılması ve kişiye geri verilmesi işlemidir.

 

Mora Biorezonans Terapi Kullanım Alanları,

Vücudumuza tüm zararlı olan maddelerin titreşim frekanslarının silinme işlemi olmasından, uygulama alanları bağımlılık tedavilerinde çok etkilidir.

1 Sigara

2 Alkol

3 Kahve, Cola gibi Kafein Grupları

4 Tatlı ve Çikolata Grupları

5 Karbonhidrat Grupları

6 Atıştırmalık abur cubur dediğimiz tüm gruplar

Mora Biorezonans Terapi yöntemiyle uygulama yapılarak bağımlılıklar tedavi edilir.

Mora Biorezonans Terapi uygulamaları vücutta anormal durumu ortadan kaldırılması amacıyla hastalık tedavilerinde de kullanılır. Blokajların ters çevrilmesi ve geri verilmesi uygulamasıyla problemler ortadan kalkar. Yapılan işlemle enerji mekanizmasında temel bir düzelme yaratır.

Mora Biorezonans Terapi yöntemiyle Mora Detoks Programlarlı da yapılmaktadır.

 

MORA BIOREZONANS TERAPI YÖNTEMI NASIL UYGULANMAKTADIR?

Tedavi esnasında kişi rahat edebilecek şekilde oturarak işlem uygulanır.

Kişinin elleri ve ayakları iletkenliği geçirmesi sebebiyle altın kaplama olan elektrotlara temasıyla sağlanır.

Göbek, Ense, Palet ve Baş Elektrotları tedavi konusuna göre uygulanır.

Tedavini ne için yapılacaksa cihazın giriş kupalarına maddenin kendisiyle ve vücut salgısı konulur.

Örneğin Sigara Bağımlılıklarında kişinin içtiği sigara, Gıda Bağımlılıklarında hangi ürun grubuysa, Alkol Bağımlılıklarında ise Alkol konularak uygulamalar yapılır.

Eğer Detoks Programı yapılacaksa idrar, tükürük vb. gibi vücut salgısı alınmalıdır.

Orta kupa çıkış kupası olarak yükleme kupasıdır. Homeopatik sıvı manyetik frekans taşıyıcı çip orta bu kupaya konulur. Tedavi sonrasında sıvı ve çip kişinin mutlaka uygulaması gereken işlemlerdir.

 

Mora Biorezonans Terapi Yöntemi Nasıl Tedavi Eder?

Mora Biorezonans Terapi yöntemi elektromanyetik titreşim frekansı üzerinden

1 ) Cilt üzerine konulan elektrotların uygulamasıyla,

2 ) Cihazın giriş kupalarına sigara, alkol, gıda vb maddenin konulmasıyla,

3 ) Cihazın giriş kupalarına idrar, balgam, tükürük vb. gibi vücut salgılarının konulmasıyla,

Konulan maddelerin ve kişiye ait bilgilerin frekans ve titreşimlerinin elektrotlar kanalıyla cihaza bilgi alışverişi yaparak konulan frekansların ters çevrilerek ayna görüntüsü oluşturması geri yükleme işlemidir.

Mora Biorezonans Terapi vücutta problemli anormal bir durumda anormal olan bu durumu dengelemek ve normal hale getirme yöntemidir.

Örnek Olarak; bir kişide tatlı veya çikolataya bağımlılığı varsa bu durum giderilir. Bir kişinin bunları arada bir tüketiyor olması anormal değildir. Ama bunları devamlı tüketiyor olması bu urun gruplarından vazgeçemiyor olması yani bağımlı olması halindeyse sistem buna cevap verir ve bağımlılık bu yöntemle giderilir. Amaç, anormal durumu normal hale getirmektir

Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Cd. No:5, 34387 Şişli/İstanbul

Şimdi Ara

Şimdi Ara

0552 234 48 14

Email

Email

info@nunmora.com