SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN TÜM YÖNTEMLERİ DENEYİN , ASLA VAZGEÇMEYİN

SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN TÜM YÖNTEMLERİ DENEYİN , ASLA VAZGEÇMEYİN
Sağlıklı Yaşam Koçu Neslihan Baykal Yakışan, Akciğer Kanserinin Sigara Tüketiminin Bırakılmasıyla bu riskin azalması orantılıdır. Sigarayı Bırakmak İçin tüm yöntemleri deneyin ve Asla vazgeçmeyin…
Sigara içen kişilerde meydana gelen Akciğer Kanser riski sigaranın bırakılması ile buna orantılı olarak azalmaktadır. Akciğer Kanseri vakalarının 4’unden 1’İ sigara kaynaklı olup bilimadamları ve uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. Sigaranın içinde katran ve nikotin başta olmak üzere 70’den fazla kansere sebep olan kimyasal madde içermektedir. Sigaranın dumanını bile soluduğumuzda tüm bu kimyasallar akciğerimize girerek vücudumuza yayılır. Sigara kullanan kişiler ya kanserden yada farklı sigara kaynaklı hastalıklar nedeniyle ölmektedirler.
Sigara içmenin fiziksel ve psikolojik bağımlılık olarak ikiye ayrılmaktadır. İstek ve yoksunluğu ayırt ederek fiziksel mi psikolojik bağımlımısınız ayırt edebilmelisiniz. Yoksunluk sigaranın kendisine bağlı 72 saat süren belirtilerdir. İstek ise beyin tarafından tekrar sigara içmeniz İçin üretilen bedensel ve ruhsal durumunuzdur.
DÜNYANIN EN BAŞARILI YONTEMI, BİOREZONANS UYGULAMALRIYLA SIGARAYI BIRAKIN
Her madde elektronik titreşim frekansına sahiptir. Mora Biorezonans Terapi Yöntemiyle sigara bırakma uygulamasında maddenin kimyasal özelliği ve bu maddenin yaydığı titreşim frekansı bilgisinden yola çıkarılarak biorezonans cihazıyla terse çevrilerek vücuda geri yüklemesi ile nötr hale getirilme işlemidir. Bu yöntemle bağımlılık yaratan sigara ve nikotin bilgisi, kişi de fiziksel olarak silinir.
Kişinin sigara bırakma sürecinde fiziksel bağımlılık, sigaraya karşı isteksizliğin oluşması vücudun nikotine ihtiyaç duymaması durumu sağlanır. Başarı oranı yüzde seksen olan Mora Biorezonans Uygulamaları konforlu ve rahat bir ortamda yapılmakta ve en önemlisidir ağrı ve acının hissedilmemelidir. Bir saat süren seans sonrası sigarayı hayatınızdan çıkarmak mümkün.
Biorezonans Terapisti Neslihan Baykal Yakışan, bazı tavsiyelerde bulundu…
Bu önemli tavsiye ve püf noktalarına dikkat ederek Sigarayı Bırakmak Mümkün.
 • Sigarayı Bırakmak motivasyon işidir. Motivasyonunuzu yüksek tutun. Yüzde bir ihtimal bile olsa tüm yöntemleri deneyin.
 • Sigarayı Bırakmaya Karar Verdiyseniz hiç bir engeliniz yok. Yeterki karar verin ve bir tarih belirleyin.
 • Hedeflediğiniz tarihten 2 yada 3 hafta öncesinde nikotini düşük farklı bir markaya geçin.
 • Sigara içerken yarısını içerek hedeflediğiniz tarihi ve nedeninizi kendinize hatırların.
 • Kendinize yeni alışkanlıklar hobiler ve sevdiğiniz şeyleri yapmaya başlayın. Örneğin puzzle, maket, takı tasarımı, örgü, satranç vb.
 • Spor, yürüyüş, pilates, yoga veya kişisel gelişime yönelik faaliyetler gibi,
 • Çay, Kahve ve Alkollü içecekler yerine bitki çayı, süt ve meyve sularını tercih edin.
 • Sigara Bırakma sürecinizde yoksunluk hissi ve daha sakinliğinizi sağlayacak sarı kantaron çayını tercih edin.
 • Çok kuvvetli antioksidan içeren zencefil çayını tüketerek toksin atılımını hemde sigara içme isteğinizi azaltabilirsiniz.
 • Sigara bırakma sürecinizde bol bol su içmek hem sigara içme isteğinizi azaltacak hemde toksin atılımını hızlandırabilirsiniz.
 • Evinizi , Arabanızı ve kıyafetlerinizi temizleyerek sigara dumanını hatırlatacak ortamı temizleyin ve dizayn edin.
 • Ağız ve Diş Bakımınızı Yaptırın.
 • Hamam, Sauna bol duş almak sizleri rahatlatacaktır.
 • Arada sigara içme isteklerinizin olacağını ve bu durumda bu süreci nasıl yöneteceğinizi planlayın ve uygulayın.
 • Sigara Bırakma sürecinizde birincil derece görüştüğünüz herkesten destek isteyin. Motive olmanıza yardımcı olacak plan ve programlar yapın.
 • Sigaranın zararlarını tekrar tekrar okuyarak kendinize verdiğiniz zararın farkında olun.
Neslihan Baykal Yakışan
Biorezonans Terapisti
Sağlıklı Yaşam Koçu

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/u1651502/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/u1651502/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Cd. No:5, 34387 Şişli/İstanbul

Şimdi Ara

Şimdi Ara

0552 234 48 14

Email

Email

info@nunmora.com