Termo Detoks

Vücudumuz için fazla kilo problemi birçok hastalığı beraberinde getirmektedir. Kilo vermek ve zayıflamak önemli ve zor bir süreçtir. Zayıflama sürecinde kasdan kilo vermek değil yağlardan kilo vermek sağlığımız için doğru olanıdır.

Yağ yakımında ve toksin atılımına yardımcı olan Termo detox ısı ile vücudumuzdaki kan dolaşımını hızlandırarak en kolay şekilde toksin atılımını sağlar. Genellikle bölgesel sorun yaşayan ve tüm vücudundan şikayetçi kişilerin kalın ve yoğunlaşmış yağ tabakası problemi olan kişilerde yağların parçalanıp çözülmesinde etkisi görülür. Termo detox kolaylıkla uygulana bilinen son derece başarılı mucizevi bir zayıflama yöntemidir.

İşlem zayıflama, selülit, peeling arındırma, yapılandırma, okyanus tuzu gibi özel ve bitkisel ürünlerin karışımıyla sıkılaşma, toparlama, zayıflama, yenilenme, yapılanma sağlamaktadır. Sürülen ürünler termo ısınında etkisiyle ciltten emilerek vücuda nüfus eder. Vücut bu özel ürünler ve termo ısı ile emilimi sayesinde hızlı bir şekilde kanda dolaşım oluşturur. Kalın yağ tabakasında yağlar kırılmaya başlar ve toksin atılımı sağlanır. Termo detox ile hem toksinlerinizden arınabilir, yağ Yakımını hızlandırabilir ve aynı anda metabolizmanın hızını kat ve kat arttırabilirsiniz. Bu sayede kilo verme süreciniz tek seansta bile fark edebilirsiniz.

Kalın yağ tabakası içerisinde ısı vasıtasıyla dolaşımın artması ve yağlı doku arasında birikmiş olan atık madde ve toksin ile dolu lenf sıvısının atılmasını sağlar. Vücutta 1 derecelik ısı artışında metabolizma %14 hızlanır. Bu nedenle ısı battaniyesi yağlar içinde metabolizmayı hızlandırarak zayıflamayı sağlar.

3 farklı ısı derecesi ayarlanabilir olması ile Termo detox kişiye uygun programlama yapılabilmektedir. Haftada 1 ya da 2 seans uygulanması tavsiye edilir.  Yağ yakımında, zayıflamada, toksin atılımında, incelme ve sıkılaşmada en etkili yöntemdir.

DETOKS NEDIR?

Vücudumuzu toksinlerden arındırma işlemidir. Yediğimiz besinlerden dışarıdan aldığımız zararlı madde, ışın, elektromanyetik bilgi kirliliği ile oluşan tüm zararli toksinlerin vucudumuzdan arındırılması gerekmektedir. Detoks bu arındırma işlemidir.  Detoks Latince kökenli olup en eski ve en doğal yöntem olarak tarihten günümüze kadar uygulanmaktadır. Fiziksel, Ruhsal, Zihinsel olarak kişinin arınması sağlıklı ve uzun ömürlü olmak için gerekli bir süreçtir. Metabolizmayı yavaşlatan deforme eden zararlı atıklar birçok hastalığa neden olmakta ve sorun oluşturmaktadır. Zararlı toksinlere mağrur kalan kişiler de cilt problemleri oluşur, Yaşlanmayı hızlandırır, Halsizlik meydana gelir, Ruhsal dengesizlik yaşanır, Gribal enfeksiyonlar sık sık görülür, Bağışıklık sistemi çöker. Ve bunlar gibi vücudumuzu tahribata uğratan sonuçlar oluşur. Günümüzde herkesin detoksa ihtiyacı vardır. Ne kadar sağlıklı beslensek de her şeyimize dikkat etsek de dış etkenlerden aldığımız elektromanyetik kirlilik malum günümüzde her yerde bizi etkilemekte. Bunun içindeki Detoks günümüzde yapılması en gerekli yöntemlerden biri haline gelmiştir. Detoks Yöntemleri Mora Detoks, Termo Detoks, Bağırsak Detoksu ile tam anlamıyla bir arınma bir temizlenme sağlayabilirsiniz.

DETOKS’UN FAYDALARI

 1. Düzenli detoks sindirim sistemine oldukça faydalıdır. Yorgun olan organların dinlenmesini sağlar.
 2. Detoks sayesinde vücuttaki toksinler atılır.
 3. Hücrelerin onarılmasına oldukça yardımcıdır.
 4. Bağırsak, böbrek ve cilt yoluyla toksinlerden arınmayı hızlandırır.
 5. Dolaşımı hızlandırır.
 6. Bağışıklık sistemini güçlendirir.
 7. Cilt kızarıklıkları, lekeler ve noktaları tedavi eder. Vücudun ödem atmasına yardımcı olur.
 8. Gaz ve şişkinlikleri yok eder.
 9. Cildi daha taze, parlak, pürüzsüz ve yumuşak yapar.
 10. Selülit oluşumunu önler.

KIMLER DETOKS YAPTIRABILIR?

 1. Sabahları uyanmakta güçlük çekenler.
 2. Gaz ve şişkinlik problemleri yaşayanlar.
 3. Diyet yapanlar ve kilo vermeye çalışanlar.
 4. Sindirim problemi yaşayanlar.
 5. Kabızlık sorunu yaşayanlar.
 6. Yanlış beslenme düzenine sahip olanlar.
 7. Gün içerisinde vücudun gerektiği kadar su ve sıvı tüketmeyenler.
 8. Stres, gerginlik ve yorgunluk problemleri yaşayanlar.
 9. Sigara ve alkol bağımlılığı olanlar.
 10. Günlük hayatında kendini sürekli yorgun hissedenler.

Detoks arınmaya elverişli tüm kişiler. Herkesin fiziksel, ruhsal ve zihinsel detoksa ihtiyacı vardır. Her gün elekromanyetik kirliliğe maruz kaldığımızdan düzenli olarak detoks yapılması tavsiye edilmektedir.

MORA DETOKS

 1. yüzyıldaki modern yaşam ve teknoloji pek çok konuda yaşamımızı kolaylaştırırken aynı zamanda farkında olmadan bedenimize aşırı yük bindiriyor. En başta kirli hava, işlenmiş gıdalar ve normal (sağlıklı) değerlere uymayan su hayatımızın kalitesini git gide düşürmektedir. Böyle bir tempoda herkes belirli aralıklarla vücudunu dinlendirmeye ve vücudunu temizlemeye ihtiyaç duyar. Vücudumuz her gün gece ve sabahın erken saatlerinde kendisini temizlemeye programlanmıştır. Bu temizlenme toksinlerden arınma ve yeni bir gün için enerji biriktirme anlamına gelir.

Vücudun zararlı maddelerden temizlenmesi anlamına gelen detoks, bedenimizi hastalıklardan korumak, ruhsal, bedensel ve zihinsel olarak dengede tutmak için başvurulan yöntemlerin en başında geliyor. Vücutta birikerek hastalıklara ve yaşlanmaya sebep olan zararlı atıkların (toksinlerin) vücuttan çıkarılma işlemi olan detoks, sağlıklı bir yaşama kapı aralar. Bir kısmı dışarıdan yanlış beslenme ile bir kısmı ise sindirim sisteminin güçlü olmaması sonucunda vücutta oluşan toksinler; baş ve sırt ağrısı, yorgunluk, eklem ağrıları, deri döküntüsü, dolaşım bozukluğu, depresyon, kabızlık, bağışıklık sisteminin zayıflaması gibi sağlık sorunlarına yol açmaktadır.

Detoks etkisi olan besinleri tüketerek ve vücutta toksin birikmesine neden olan besinleri tüketmeyerek yapılan vücut temizliğinde kalori yakıldığı içinde aynı zamanda kilo vermeye de yardımcı olur. Detokstan sonra kan temizlenir, organ, doku ve hücreler beslenir, cilt daha parlak ve sağlıklı gözükür. Temizlenen vücutta kişi kendi daha enerjik hisseder.

Temel amacı vücuttaki normal olmayan işleyişi normal ve sağlıklı haline getirmek olan Mora Terapi de tıpkı detoks gibi vücuttaki zararlı maddeleri temizliyor. Sindirim sistemi ve bağırsak florası temizliğinde de önemli başarılara sahip Mora Terapi, toksik maddelerin elektromanyetik frekanslar yardımıyla vücudumuzdan atılması sağlanıyor. Tamamlayıcı tıp yöntemi olan Mora Terapi, Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde başarıyla uygulanmaktadır.

ZAYIFLAMADA

Kilolu ve kilosu bütün vücuduna dağılmış, yağları özellikle tek bir yerde toplanmamış olan kişilerde ve özellikle kalın bir yağ tabakası varsa kullanılır.

Vücuda sürülen bitkisel inceltici ürünün ısı vasıtasıyla ciltten en iyi şekilde emilmesi sağlanmış olur.

Kalın yağ tabakası içerisinde ısı vasıtasıyla dolaşımın artması ve yağlı doku arasında birikmiş olan atık madde ve toksin ile dolu lenf sıvısının atılmasını sağlar.

Vücutta 1 derecelik ısı artışında metabolizma %14 hızlanır. Bu nedenle ısı battaniyesi yağlar içinde metabolizmayı hızlandırarak zayıflamayı sağlar.

ELEKTRO MANYETIK KIRLENME NEDIR?

 1. İnsan sinir sistemi 500.000 km uzunluğu, 25 milyar sinir hücresi ile dev bir elektriksel donanıma sahip muazzam bir elektronik sistemdir.
 2. Vücudun tüm fonksiyonları 1–250 mikro volt arası çok küçük gerilimli elektrik uyarıları ile devam eder.
 3. Elektro magnetik alanlar (EMA) insan organizmasında büyük ölçüde karışıklığa sebep olabilirler.
 4. EMA’nın dışarıdan sinir sisteminin bu hassas yapısına tesir etmesi doğal sirkülasyona zarar verebilir.
 5. Dolaşım sistemi, sinir sistemi, bağışıklık sisteminde bozukluklar ortaya çıkabilir.
 6. Bağışıklık sisteminin sürekli zayıflaması kanseri tetikler.

EMA’ nın iki tür biyolojik etkisi vardır;

 1. Öncelikli etki: Baş ağrısı, göz yanması, yorgunluk, halsizlik, baş dönmesi, uykusuzluk, sosyopati.
 2. Diğer etki: Hücre yapısına, moleküller ve kimyasal bağlara, vücut bağışıklık sistemine yaptığı, uzun sürede ortaya çıkabilen etkiler.

 

Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Cd. No:5, 34387 Şişli/İstanbul

Şimdi Ara

Şimdi Ara

0552 234 48 14

Email

Email

info@nunmora.com